Kasjer-sprzedawca praca od zaraz w DOBCZYCACH

Dodane przez Katarzyna (Firma), Poniedziałek, 25 Wrzesień, 2017  11:49
  • Telefon: 885-777-272
  • Lokalizacja: Dobczyce
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Kasjer / ekspedient
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit nr cert 396

Opis oferty pracy:

APT Work&Profit Sp. z o.o. (Nr cert. 396)

Oferujemy pracę jako kasjer -sprzedawca w sklepie od zaraz w DOBCZYCACH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa klienta
- obsługa kasy fiskalnej

Zapewniamy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej-praca tymczasowa
• Atrakcyjne stawki godzinowe
• Elastyczne godziny pracy

Wymagania:
• Ukończone 18 lat
• Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Prosimy o wysłanie swojego CV z dopiskiem: DOBCZYCE/KASA

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1992